22 mays 20.30 sularnda ikizler burcunda bir yeniay yaayacaz. Haydi bismillah diyorum vens i…

22 mayıs 20.30 sularında ikizler burcunda bir yeniay yaşayacağız. Haydi bismillah diyorum 🙂 venüs ikizler de retro, venüs neptün ile kare açıda, şimdi bunlara ek bir de yeni ay geldi nur topu gibi. ☺️
Enerjinin en düşük olduğu bu günler adeta bir dönemin kapanışı gibidir. Bu zamanlar karmik etkiler de taşıyor. Bu süreçte yeni başlangıçlar yapmaktan uzak durmalıyız. Bu zamandan en güzel kendi içimize dönerek, hayatımız da artık işimize yaramayanı sevgi ile uğurlayarak, bol bol meditasyon yaparak, olmuş olanı kabul ederek geçirmek hayırlısı olacaktır. Bu dönemde başlattığımız işten sonuç olmak pek de mümkün değildir. Retro sebebiyle bırakmadığınız her türlü olay karşınıza çıkacaktır. Aslına bakarsanız retrolar kötü değil, almamız gereken dersi almamız için bize yardımcı olurlar fakat bağımlılıklarimiz bizi zorlar. Sevgili #ikizler #başak #yay #balık #koç #aslan #terazi #kova önümüzdeki zamanlar da hayatınız da neler devamlı aynı oluyor bir dikkat edin. Öfke, pişmanlık, yalan, hayal kırıklığı.. Bunlara yenilmemeye ve bu tarz duyguları iyileştirmeye yonelin.
✨Bu dönemde dedigim gibi yeni bir işe başlamak, yeni bir ilişki başlamak, gelen her söze inanmak, güvenme gafletinde bulunmuyoruz. Evet #yeniay başlangıçlardır fakat venüs retroyu da unutmamak gerekir.
✨Evet çok karışığız, mağdur halleri, özlem duyguları, bir işe yaramam enerjisi bir süre daha devam edecek fakat yılmıyoruz. Aslında bunlar bir anka kuşu misali yeniden hayata dönmemiz içindir. Kendinizi sevip, kabule geçin.
✨İkizler den dolayı kendimizi aynı zamanda zeki, meraklı, konuşkan hissedebilirsiniz. Fakat gölge yönünden dolayı dedikodulara, dolandırıcılığa karşıda oldukça dikkat etmeliyiz. Üzerine düşünmemiz gereken, kendimiz olmalı, analizler yapabilir daha iyi ben nasıl yaratılır üzerinde çalışmamız gerekir.
.
.
.
.
#astrolojiöğrencisi #astro #astrology#burçlarınözellikleri #venüs #neptün #venüsretro #yeniay #burçlar #burç #astroloji #tarot #olumlama #horoscopes #natalharita #gökyüzü #kisiselgelisim #yasamkoclugu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *