31 Mays Pazar.ncelikle herkese keyifli pazarlar dilerimGnn astrolojik etkileriBaak burcun…

31 Mayıs Pazar.
Öncelikle herkese keyifli pazarlar dilerim🦋
Günün astrolojik etkileri;
🌜Başak burcunda ilerleyen Ayın Neptün’e 02:12 de yaptığı zorlu açıyla kendimizi miskin, umutsuz hissedebiliriz. Aldanma yanılgılar yaşayabilir olayları fazlaca idealize edip dağılabiliriz. Farklı rüyalar görebilirsiniz.
💫Ay Pluton üçgeni 08:45 kendimizden emin bir şekilde güne merhaba diyebilir, kararlı, karşımızdaki kişileri etki altına alabilecek gücü bulabiliriz.
💫Ay Jüpiter üçgeni 12:16 şanslı zamanlar. Önemli kişilerle konuşmalar yapabilirsiniz. Fırsatlara açık bir enerji, finansal konular yatırım ve girişimler için uygun bir zaman.Ayrıca dua ibadet için değerlendirebilirsiniz.
📍12:16 ile 17:37 arasında ay boşlukta ilerliyor önemli işlerinizi öğleden önce yapmalısınız. Yeni bir işe başlamayın. Ayın son açısı iyimser olduğu için ; bilgi öğrenmek, kitap okumak, ibadetle geçirebilirsiniz📍
🌜17:37 Ay Terazi burcunda transit etmeye başlayacak. İlişkiler gündemimiz keyifli vakitler geçirmek için planlar yapılabilir. Kendinize bakım yapabilirsiniz, güzellik, estetik, sanatsal konularla ilgilenilmesiniz. Karşımızdakini düşünmek isteyeceğimiz zamanlar. Daha pozitif ve uzaklaşmacı yanımız ortaya çıkacaktır.
💫Ay Satürn üçgeni 20:19 sorumluluklarımızın farkında olup, gelecekle ilgili karar almak, otoriteden destek görebileceğimiz, ilişkide bulunduğumuz kişilere karşı sorumluluk duyacağımız, disipline olacağımız bir akşam.
—Yıldızlar Yolunuza Işık Tutsun⭐️
⚜️AstroMino 💫
#astroloji #astrolog #astrolojigünlüğü #astrolojidanışmanlığı #doğumharitası #natalchart #yıldızharitası #burçlar #burçyorumları #burcyorumu #koçburcu #bogaburcu #ikizlerburcu #yengeçburcu #aslanburcu #basakburcu #teraziburcu #akrepburcu #yayburcu #oglakburcu #kovaburcu #balikburcu #günlükastrolojiyorumu #günlükburçyorumu #astrolojifarkındalıktır #kişiselgelişimfarkındalık #horoscope

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *