Aznzdan kanlar duyabiliyor musunuz Gn ierisinde konumalar, sohbetler ama her seferinde bir…

Ağzınızdan çıkanları duyabiliyor musunuz? Gün içerisinde konuşmalar, sohbetler ama her seferinde bir olumsuzluk, bir kaygı, hep kötü olanı çağırma var. Astroloji yolcuğumla beraber bunun birazını aştım. Ama hala farketmeden kullandığım olumsuz cümleleri farkediyorum. Dualarımızı bile ne kadar yanlış kullandığımızı anladım.
Kaza, bela, nazar, hastalık ne çok kelime var çağırdığımız. Bilinçaltı kesin ve net kelimelerden hoşlanıyor. O yüzden ‘ sağlık versin ya da güle güle kullan’ demek en iyisi. Bolluk ve berekette aynısı. Sürekli kıtlık yaratacak kelimeler kullanırsak, para ile kötü kelimeler sarf edersek nasıl o para bize akacak. Merkür Aslanda bu hafta ile Uranüs KARESİ her gün daha da kesinleşecek. Söylediğimiz sözlere dikkat etmekte fayda var. Ağzımızdan aniden çıkan sözler kaderimizi şekillendirebilir. Bırak hayıflanıp durmayı. Kendini hep haklı görmeyi. Önemli olan başkalarının sana ‘haklısın’ demesi değil, senin hayatından memnun olman. Mutsuz insanlar var her yerde. Şükretmeyi ağzından düşürme. Geçen gün doğum haritama Şükrettim. İyi ki böyle ve bu bilinçle bu dünyaya geldim diye. Sen de kendi gücünü farket ve birilerine dert anlatmayı bırak. Olumlu ne varsa önce cümlelerinde sonra hayatında olsun….
🍀
🍀
🍀
🍀
🍀
🍀
🍀
🍀
🍀
🍀
🍀
#astrología #astrolojigünlüğü #horoscopes #astrolog #astrologer #instaastro #instaastrology #astrogonca #haftayabakış #haritaanalizi #dailyastrology #dailyhoroscopes #astrologías #horoscopes #horoscopehala #dailyastrology #günlükastroloji #burçyorumları #burçlar #horoscopes #kişiselgelişimfarkındalık #instaastro #instaastrology #astrogonca #haftayabakış #haritaanalizi #dailyastrology #dailyhoroscopes #astrologías #horoscopes #horoscopehala #dailyastrology #günlükastroloji #burçyorumları #burçlar #horoscopes #kişiselgelişimfarkındalık #instaastro #instaastrology #astrogonca #haftayabakış #haritaanalizi #dailyastrology #dailyhoroscopes #astrologías #horoscopes #horoscopehala #dailyastrology #günlükastroloji #burçyorumları #burçlar #horoscopes #kişiselgelişimfarkındalık #instaastro #instaastrology #astrogonca #haftayabakış #haritaanalizi #dailyastrology #dailyhoroscopes #astrologías #horoscopes #horoscopehala #dailyastrology

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *