Bugn sizlere zodyak elementlerinden olan ate ve su elementlerinden bahsetmek istiyorum. ncelikle …

Bugün sizlere zodyak elementlerinden olan ateş ve su elementlerinden bahsetmek istiyorum. Öncelikle hangi burç hangi elemente aittir ondan bahsedeyim. Ateş elementine ait burçlar Koç, Aslan ve Yay iken su elementine ait burçlar Yengeç, Akrep ve Balıktır. Ateş elementine mensup kişiler enerjik ve eylemden yanadırlar. Gitmeye, risk almaya, iş kurmaya yolculuğa çıkmaya her an hazır ve meyillidirler. İdealist ve kendine güvenlidirler. Bu grubun içindeki burçlardan Koç hareketi ve Aslan liderlik etmeyi ve Yay bilinmeyen fikir ve yerleri keşfetmeyi sever.
Geldik su elementi mensuplarına;
Su elementi burçları duygusaldır ve sezgi güçleri yüksektir. Empati yetenekleri gelişmiştir. Çevrelerindeki enerjiyi bilinçsizce bile çekerler. Yengeç duygusal açıdan beslemeye ve beslenmeye bayılırken, akrep vizyon sahibir ve asla savrulmaz, balık ise bu grup içerisinde tarifi en karmaşık burçtur çevresindeki olumlu olumsuz enerjiyi emer. Genel olarak su grubu derinliği yüksek sakin kişilerdir.
Su grubu ve ateş grubu ilişki uyumu yakında kanalımda yer alacak videoda!
#burç #astroloji #burçyorumu #element #su #ateş #suveateş #ilişki #aşkuyumu #burçuyumu #burçlar #horoscopes #zodiac #astrology #sugrubu #ateşgrubu #ateşelementi #suelementi #koç #yay #aslan #balık #yengeç #akrep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *