Canm Merkr 5. akra yani Boaz akras. Nasl ki boyun ksmmz bamz vcudumuza balyorsa, …

Canım Merkür; 5. çakra yani  Boğaz çakrası. Nasıl ki boyun kısmımız başımızı vücudumuza bağlıyorsa, temsilcisi Merkür de zihin ile maddeyi birbirine bağlar. Zihin, ilahi olana açılan kapımız olduğu için değerli.

Astroloji literatüründe Merkür aynı zamanda insanı temsil eder. İnsan, yaradanın nefesi ile yaratıldı ve onu temsil ediyor. Paralel olarak bu çakra ilahi olan ile iletişime geçtiğimiz ilk kapı. Ses. Sesimiz ve Düşüncelerimiz… Demek istiyorum ki, Merkür’ün her şeyin tezahürünü sağladığı bir boyutu var. Yaratım onun vesilesi ile bu çakrada gerçekleşir.

Bugün niyetlerimizi sesli olarak ilan etmemiz için çok güzel enerjiler var. Gökyüzü adeta kulak kabartmış bizim söyleyeceklerimizi dinliyor. Bize de bu fırsatı kullanmak düşüyor.

Kendi düşüncelerinize, niyetlerinize çevrenizden ve atalarınızdan etkilenerek engeller kurmayın. Duvarlar örmeyin. Bedeniniz niyet ederken rahatsa, gergin değilse doğru yoldasınız demektir.

Siz söyleyin ve evrene bırakın, o neyi ne zaman ne şekilde gerçekleştireceğini iyi bilir. Siz sadece başlatın, yeter. Ağzınızdan çıkan her kelimeye özen gösterin, olumsuzu çağrıştıran değil güzeli davet eden kelimeler olsun.

Bütünün hayrına olsun

Sevgiler,

Damla

#astrolog #astrologer #astroloji #astrology #astrolojigünlüğü #astrologyposts #astrologyreadings #okyanustabirdamla #dailyastrology #günlükastroloji #instaastroloji #instaastro #astrolojiyorum #astrolojigündemi #Merkür #Betelgeuse #Niyet #Boğaz #Çakra

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *