Gnaydnn inde ki ocukla neeyi hisseden hepinizin 23 Nisan kutlu olsun.. Bu 23 Nisanda ayn …

Günaydınn🥳 İçinde ki çocukla neşeyi hisseden hepinizin 23 Nisan’ı kutlu olsun.. Bu 23 Nisan’da aynı o gün gibi bize en güzel değişimi getirsin.
Taze taze Yeni Ay sabahı, Uranüs değişim için devrede. Siz neyi isterseniz o nokta da değişimi başlatacak. Bugün umutsuzluk yok, bugün kaygı yok. İstediğinizi düzeni başlatabilmek için yeniden ayağa kalkmanız gereken bir gün. Evet belki zorlayıcı açılar var ama bu da kendi gücünüzü tekrar tekrar hatırlayabilmeniz için. Zaten güzel olana kolay yolla ulaşılsaydı kıymeti olurmuydu. Bence olmazdı, o yüzden kalkın ve umutlanın☺️ Geçmiş ve geleceğiniz arasında ki o sağlam temeli siz yeniden düzene sokacaksınız. Boğa güven demektir, en sağlam kökleri simgeler; ruhunuzun düşüncelerinizin köklerine inin. O aradığınız güven duygusunu ordan bulun ve çıkartın. Ve değişimi olumlu yönde başlatın. Unutmayın uğrunda savaşmadığınız hiç birşeyin kıymeti olamaz.
23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramınız kutlu olsun. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ #banukarakaşlar
#astrolojidanışmanlığı
#zodiac #astrology #astrologysigns #astrolog #astro #doğumharitası #burçyorumları #onlinedanışmanlık #zodiacsigns #horoscope #astroloji #burçlar #23nisan #atatürk #tbmm #evdekal #stayhome #child

Leave a Reply

Your email address will not be published.