Haftaya biraz enerjiniz dk balayabilirsiniz. 12. Evinizde olan Ay sizi geri plana ekilme istei…

Haftaya biraz enerjiniz düşük başlayabilirsiniz. 12. Evinizde olan Ay sizi geri plana çekilme isteğine sokabilir. Daha çok kendinizle kalmak isteyebilir, iç dünyanızı biraz daha sorgulayan enerjiye bürünebilirsiniz. Gün içinde oluşacak Ay / Plüto Jüpiter üçgeni gücünüzü yeniden hatırlatacak desteği sağlayacaktır. Bu etkiyi planlarınızı şekillendirmeniz adına olumlu yönde değerlendirebilirsiniz. Derinlere gömdüğünüz gücünüz ve kararlarınız yeniden ortaya çıkabilir ve bunun adına harekete geçebilirsiniz.
Salı günü kesinleşen ve etkisi birkaç gün sürecek olan Mars Uranüs karesini aşk alanından alacaksanız. Bu birkaç gün hem ilişkiler de hemde maddi konularda risk alacak durumlardan uzak durmalısınız. Fikirlerinizi ortaya koyarken biraz daha agresif olabilirsiniz. Yapıcı olmaya özen göstermelisiniz. Ani alınmış kararlar maddi kayba dönüşebilir dikkatli olmalısınız.
Çarşamba günü sizin burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay kararlarınızı ortaya koymanız adına destek sağlayacaktır. Benliğinizi fikirlerinizi ya da geleceğe dair planlarınızı gerçekleştirmek için artık harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkilerinizi de gözden geçireceğiniz bu süreçte yeni kararlar gündeminize gelebilir. Artık dengenizi ve hayatın dengesini oturtabilmek adına yeni oluşumlar etkisine girebilirsiniz.
Cumartesi günü Merkür’ün Koç burcuna geçişiyle ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konular daha çok gündeminize gelecek. Açık düşmanlıklara da yatkın olacağınız bu süreçte iletişim hep ön planda olacaktır. Oluşan olayları daha çok iletişimle çözmeye çalışın. Yeni fikirler oluşabilir ve bunları hızlı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.
Pazar günü oluşan Mars Venüs üçgeni uzak alanlardan alacağınız bir desteğe işaret etmekte. Bekar olanlarınız için yeni bir aşk başlangıcı oluşabilir. Ya da hiç tanımadığınız kişilerden beklenmedik fırsatlar yakalayabilirsiniz.
Güzel ve sağlıklı bir hafta sizinle olsun.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ #banukarakaşlar
#astrolojidanışmanlığı
#zodiac #astrology #astrologysigns #astrolog #astro #doğumharitası #burçyorumları #onlinedanışmanlık #zodiacsigns #horoscope #astroloji #burçlar #teraziburcu #libra #evdekal #stayhome #dolunay #fullmoon

Leave a Reply

Your email address will not be published.