Hayallerin usuz bucakszlyla ve duygularn byk dalgalar altnda geen ay neptn kavuumlu bir…

Hayallerin uçsuz bucaksızlığıyla ve duyguların büyük dalgaları altında geçen ay neptün kavuşumlu bir haftasonundan sonra, çok şükür ki bu sabah güneş boğada, ay balığın 29. Derecesinde🙏gökyüzünde yeni bir sahne açıldı. 0 derece boğadaki güneş 6 derece uranüsteki boğaya doğru ilerliyor. Bu da şu demek, görülmeyeni görmeye ve beklenmeyeni beklemeye hazırlan. Şimdi böyle yazınca eyvah ne oluyor diye mesajlar geleceğini biliyorum. Aslında bu girişi de devamının açıklaması mahiyetinde yazdım. Bu cümleleri ilk duyduğunuzda aklınıza ilk olarak kötü birşey olacağı düşüncesi geliyorsa, onun bir tabaka daha altında korkular var demektir. Ve siz o korkuları görüp tanımazsanız, kabul etmez ve reddetmeye devam ederseniz, duyduğunuz her cümle yerinizden zıplatmaya devam edecek. Bir ölçüde korku makul, gerekli ve hayat kurtarıcı. Atalarımız hiçbirşeyden korkmayıp gerekli önlemleri almasalardı, muhtemelen insan nesli devam etmiyor olurdu. Ama bizim şu an bu kadar çok korkuya ihtiyacımız var mı gerçekten? Bir sorsak kendimize. Neden korkuyorum? İlk soruşta hiçkimse korkusunun farkında olmuyor. Ama açığa çıkmasına izin verince, korkuyu tanıyıp anlayınca, o bilinmezlikler artık o kadar ürkütücü gelmemeye başlıyor.
Reddettiğimiz her duygu bizi mış gibi hikayelere hapsediyor. Korkmuyormuş gibi, kıskanmıyormuş gibi, üzgün değilmiş gibi, affetmiş gibi yapmak, küçük ince kağıt kesikleri içimizde.
Nerden nereye geldim. Yazı kendini yazıyor bazen. Bir bahar dalından, nerelere….
Evet birşeyler olmaya devam ediyor, edecek. Farkındaysak daha sık aralıklarla, daha güçlü enerjiler akıyor dünyaya. Çünkü hala tutunuyor, gelen dalgayla alabora oluyor, merkezimizi kaybediyoruz. Şimdi güneşle kavuşacak uranüs buna yeni bir ivme katacak. Tam şu an aklınızdan geçen korku her ne ise, durun ve farkedin lütfen. Kendinizi oyalamayın, kalkıp başka bir iş yapmayın, kafanızı dağıtmayın. Tam şu an, ay balığın 29. Derecesinde dipten ve derinden süzülüp mercanların arasından kendine yol bulmaya çalışırken. Sorun kendinize, korktuğum ne?
.
#life #love #astrology #awareness #awakening #spiritual #spirituality #gratitude #guide #healer #healing #mypath #lightworker #feelclouds #spring #nefeskoçu #thankful

Leave a Reply

Your email address will not be published.