Iminties, ini, dvasini paiek diena, palanki visiems nuoirdiems veiksmams. Jei ketinimai neger…

Šiandien galite įsisavinti dvigubai daugiau ir lengviau, nei įprastai. Intelektualūs gebėjimai šiandien maksimaliai aktyvūs ir ieškos naujų žinių. žiūrint televizorių ar žaidžiant kokį žaidimą, – energija atsisuks prieš jus ir per laiką pastebėsite, kad pablogėjo atmintis ar vis sunkiau koncentruojate dėmesį, mintis. Jei ir nesužinosite šiandien kažko naujo, tačiau būtinai sukaupkite jėgas ir ką nors paskaitykite, išmokite, nors kažką atlikite, kas pakeltų jūsų intelektualinį lygmenį.

Išminties, žinių, dvasinių paieškų diena, palanki visiems nuoširdiems veiksmams. Jei ketinimai negeri, nenuoširdūs – jie galimai žlugs ar pakryps nepalankia linkme. Pakankamai harmoningas laikas, kai reikia išlaikyti aukso vidurį tarp materialaus ir dvasinio pasaulio. Puiki diena kūrybai, galimi puikūs honorarai. Mintys gali lietis laisvai, tik spėk užrašinėti … Ne tik poetai, rašytojai, wager ir mokslo žmonės gali sulaukti daugiau sėkmės, palankių aplinkybių. Jie gali netikėtai rasti nestadartinį sprendimą dabar susidariusioje problemoje ar situacijoje, kad tai išspręsti. Svarbiausia – susikoncentruoti. Ši diena palanki žinioms, mokslui, savirealizacijai, paskaitoms. Apsilankykite bibliotekoje ar knygyne, įsigykite bet kokios naujos literatūros. Šiandien galite įsisavinti dvigubai daugiau ir lengviau, nei įprastai. Svarbu netinginiauti, per daug neatsipalaiduoti, o kaip tik – tvirčiau eiti link tikslo ar svajonės. Intelektualūs gebėjimai šiandien maksimaliai aktyvūs ir ieškos naujų žinių. Jei šią dieną praleisite tuščiai, tinginiaujant, ar pvz. žiūrint televizorių ar žaidžiant kokį žaidimą, – energija atsisuks prieš jus ir per laiką pastebėsite, kad pablogėjo atmintis ar vis sunkiau koncentruojate dėmesį, mintis. To priežastis tame, kad tinkamu laiku netreniravote savo mąstymo įgūdžių ir dalis gebėjimų tarsi “atrofavosi”. Jei ir nesužinosite šiandien kažko naujo, tačiau būtinai sukaupkite jėgas ir ką nors paskaitykite, išmokite, nors kažką atlikite, kas pakeltų jūsų intelektualinį lygmenį. Ši diena nėra tinkama įvairiems apmąstymams. Bet jei visgi traukia viską apgalvoti, paanalizuoti – tai šiandien gerai galvoti apie tai, apie ką galvoti anksčiau nedrįsdavote. Geriausia galvoti apie savo profesionalumą bei augimo galimybes. Puiki diena sužinoti ateitį. Gilintis, ieškoti, atrasti, klausti – ką ir kaip toliau daryti? Gera diena meditacijoms. Su simboliais reikėtų elgtis atsargiau, jei gerai nežinote jų reikšmės. ✨
… #astro #ganesa #astrolog #astrology #astrologie #astrologija #astrologer #astrologers #astrologersofinstagram #dailyastro #astrodaily #astropost #dailyastrology #zodiacsigns #zodiac #zodiakas #horo #horoskopas #horoscope #horoscopes #prognoz #forecast.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *