SATRN GER HAREKETNN YKSELEN BURLARA ETKLER. BAAK. Altnc evdeki Satrn gerilemesi sal…

SATÜRN GERİ HAREKETİNİN YÜKSELEN BURÇLARA ETKİLERİ. BAŞAK. Altıncı evdeki Satürn gerilemesi sağlığınızı, işinizi ve günlük rutininizi yeniden tanımlamanız gerektiğini gösterir. Hangi alışkanlıklar veya aktiviteler sizi rahatsız ediyor? Enerjinizi tüketen nedir?
TERAZİ
Beşinci evdeki Satürn gerilemesi, egonuzun diğer insanlarla nasıl şekillendiğini (örneğin çocuklar, aşık olduğunuz kişi ) yaratıcılığınızın yeniden tanımlama ihtiyacını gösterir. Yeteneklerinizi görmezden mi geldiniz? Sevgiyi dikkat çekmek için mi kullandınız?
AKREP
Dördüncü evdeki Satürn gerilemesi , en içteki benliğinizi yeniden yapılandırmanız ve ailevi yükümlülüklerinizi yeniden tanımlamanız gerektiğini gösterir. Hayatınız dengede mi? Ailenize çok fazla dikkat ediyor ve kendi ihtiyaçlarınızı ihmal mi ediyorsunuz? #astrology #burçlar #saturn #saturnretrograde #başakburcu #teraziburcu #teraziburcukadını #akrepburcu #akrepburcukadını #astrolojidanışmanlığı #astrodanismanlik #astrodanismanlikmerkezi #astrologesinaksu #astrologyaseminozbek @astrologyaseminozbek @astrologesinaksu @astrodanismanlik

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *